Konzultace, 3D návrhy, vyzkoušení, projekty, zkušenosti

→  Bezplatné konzultace

Vlastnímu návrhu řešení předchází bezplatná návštěva našeho specialisty. Spolu s Vámi budeme dávat do návrhu vlastní myšlenky, představy a zkušenosti. Vždy ale respektujeme Vás, Vaše záměry a cíle. Na začátku všeho je obvykle obyčejná tužka a papír.

→  Návrh vhodných variant

Následně pro Vás připravíme více variant a to i ve 3D modelu a doporučíme optimální řešení. Pro racionální práci na technologickém projektu je vždy důležitá shoda na jediné optimální verzi. Naše zkušenosti vychází z množství úspěšných realizací pro pekárny, cukrárny a další provozy potravinářkého průmyslu.

3D návrhy

→  Vyzkoušení navrhovaného zařízení

Zároveň Vám umožníme prohlédnout a vyzkoušet si zařízení buď u nás v našem DEMOCENTRU v Plzni, nebo přímo ve výrobních závodech u našich partnerů. Případně pokud to bude možné, navštívíme s Vámi i obdobné referenční provozy.

→  Komplexní dodávky technologií

Naší činností jsou nejen návrhy pro optimalizaci provozů, projektování a průmyslové inženýrství, ale především dodáváme výrobní linky, zařízení a stroje pro pekárny, pro producenty sušenek, cereálií, snacků, pizzy, cukrovinek, knedlíků, hamburgerů, pro zpracovatele ovoce, zeleniny, gastrovýrobny polotovarů apod. Vše komplexně od vstupu surovin a míchání včetně vaření, pečení, chlazení, šokového mrazení, robotizace až po balení a automatizované skladování.

Udělejte s námi 6 kroků k realizaci

Konzultace

Rozbor Vašeho záměru a základních informací

Návrhy

Analýza a tvorba variant návrhu řešení

Výběr

Dískuze a výběr optimální varianty  řešení

Projekt

Koordinační výkresy technologie, výkresy stavební připravenosti

Realizace

Konstrukce, výroba,
instalace, zprovoznění

Podpora

Zajištění servisu, dílů, technologické pomoci

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě